GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 6503408
nr 650 3408
Jardiniere
1800-tal, majolika, längd: 38
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:43:23
350 kr
300 kr
600 kr
Majolika